«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. HaberTR Yayına Girdi

HaberTR Yayına Girdi

habertr-yayin-hayatina-basladi

HaberTR artık yayında! HaberTR (habertr.com.tr), 07.09.2022 tarihinde; Habercilik ilkelerine harfiyen uyma misyonu ile yayında.

HaberTR Türkiye ve dünyada haber niteliği taşıyan tüm gelişmeleri konu edinen ve bunları okuyucularına özünü bozmadan doğru, akıcı ve tarafsız şekilde sunmayı hedefleyen haber platformudur.

HaberTR Yayın Hayatına Başladı

Ekonomi, teknoloji, yaşam, spor, sağlık, magazin, yerel haber, ulusal haber, gündem kategorileri ile yayın yapıyor.

Buna bağlı olarak kalan her şeyi etiket aracılığıyla sizlere ulaştırıyor. Örnek > https://habertr.com.tr/etiket/bitcoin/ Kısacası sitede hangi konuda haber görmek istiyorsanız, etiketleri vasıtasıyla rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Özet’le habertr.com.tr sitesinde yok yok.

Bunun dışında siteye haber yollamak, öneri sunmak için mail gönderebilirsiniz. Siteden backlink alışverişi yapabilmek, işbirliği teklifi sunabilmek için selcuksofta@gmail.com üzerinden mail gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda habertr sitesinde Basın Bildiri ve Bültenlerinizi ücretsiz yayınlatma şansınızda mevcut. Bunun içinde yine selcuksofta@gmail.com aracılığı ile mail gönderebilirsiniz. Basın Bildiri ve bültenleriniz site editörleri tarafından değerlendirilip sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Siteye daha hızlı yoldan ulaşmak, haber yollamak, basın bildirisi yollamak, reklam teklifi sunmak için whatsapp hattını da tercih edebilirsiniz. 0532 283 37 45

Kaynak: https://habergalerisi.com/2022/09/24/habertr-yayin-hayatina-basladi/

Bir Cevap Yaz

Gazete Boğaz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *